Jubileumuitgave Voetbalzaken

Geplaatst op: 07 okt, 2018

Op 16 november a.s. bestaat de FBO 50 jaar. Ter gelegenheid van dit 50-jarig jubileum voegen wij in de zesde editie van onze nieuwsbrief VoetbalZaken, een speciale jubileumuitgave van VoetbalZaken toe. In deze uitgave blikken wij terug in de tijd door middel van een overzicht van opzienbarende en belangrijke gebeurtenissen in die 50 jaar. Per decennium nemen wij u mee in de geschiedenis van de FBO.

Ook via de social mediakanalen zullen wij aandacht besteden aan ons jubileum en geven wij u een voorproefje van wat u in de jubileumuitgave kunt verwachten.

Ook willen wij onze leden, de betaaldvoetbalclubs bedanken voor de 50 historische jaren. En aangezien clubbeleving bij ons hoog in het vaandel staat, zullen wij in het kader van het 50-jarig jubileum onze leden op een ludieke wijze persoonlijk benaderen. Daarover meer in de volgende editie van VoetbalZaken of volg ons via Twitter en LinkedIn!